Wynajem aut globalelitecar

Zyskaj dodatkowe źródło dochodu z Global Elite Car

Zacznij zarabiać na wynajmowaniu swojego samochodu dzięki innowacyjnej ofercie wypożyczalni samochodów sportowych Global Elite Car!

Określ cenę za wynajem swojego auta, a my zajmiemy się resztą. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Współpraca z nami może przynieść Ci dodatkowe, regularne źródło dochodu. Sprawdź, jakie to proste!

Jakie są zalety wpółpracy z Global Elite Car?

 • Sam możesz zdecydować o cenie za wynajem Twojego samochodu oraz o szczegółach współpracy.
 • Przedstawimy przejrzystą umowę współpracy i pomożemy na każdym etapie.
 • Zaopiekujemy się Twoim autem.
 • Zajmiejmy sie wszystkimi formalnościami.
 • Z nami możesz uzyskać regularny dochód z wynajmu.
Wynajem aut globalelitecar
Global Elite Car

Jesteś zainteresowany współpracą?

Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe

  Wynajem samochodu — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  1. Czy w wypożyczalni Globalelitecar istnieją limity kilometrów podczas wynajmu?

  Tak, każdy pojazd ma swój określony limit kilometrów ustalany zawsze w momencie podpisania umowy. Limit dobowy jest określany indywidualnie, w zależności od modelu samochodu.

  2. Czy istnieje możliwość przedwczesnej rezygnacji z wynajmu?

  Auta rezerwujemy nie dłużej jak tydzień przed wynajmem, każdy klient ma możliwość rezygnacji z usługi, jeśli oczywiście ma to miejsce co najmniej 2 doby przed planowaną wizytą.

  3. Czy istnieje możliwość wynajmu samochodu bez kaucji?

  Nie. Wynajem bez kaucji jest możliwy tylko wówczas ustalonych dni promocyjnych, narzuconych przez administrację wypożyczalni.

  4. Czy klient wynajmując samochód może wyjechać za granicę?

  Nie ma możliwości wyjazdu autami naszej floty poza granicę kraju.

  5. Czy wynajmując samochód mogą nim poruszać się moi przyjaciele?

  Podczas wynajmu samochodem mogą przemieszczać się nim tylko i wyłącznie osoby, które zawarte są w umowie, i to właśnie ta osoba z dokumentu (bądź osoby) są odpowiedzialne za całokształt auta i wynajmu.

  6. Czy w razie szkody zaistniałej nie z mojej winy, będę ponosił za to jakąkolwiek odpowiedzialność?

  Nie. Jeśli szkoda stała się z OC sprawcy, klient nie ponosi żadnej odpowiedzialności – dostaje auto zastępcze i może poruszać się dalej.

  7. Czy wynajmując systematycznie auto mogę liczyć na jakieś zniżki?

  Tak, dla wszystkich stałych klientów mamy przygotowane specjalne rabaty. Zawsze staramy się iść „na rękę”, dostosowując warunki najmu do potrzeb naszych zaufanych odbiorców.

  8. Czy jest możliwość wynajmu długoterminowego (powyżej miesiąca) oraz „wynajmu na godziny”?

  Jeśli chodzi o wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni, nie stanowi taka opcja dla Nas jakiegokolwiek problemu. Podczas naszej działalności na rynku, wielokrotnie zdarzało Nam się współpracować z klientami, którzy podnajmowali auta na okres kilku miesięcy, a nawet roku. Wszystkie tego typu kwestie są ustalane indywidualnie, po pozytywnej weryfikacji istnieje możliwość wynajmu na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o „wynajem na godziny” to niestety, ale nasza wypożyczalnia nie oferuje takiej usługi. Najkrótszy okres wynajmu to doba.

  9.Czy oferujecie wynajem aut do ślubu?

  Tak. Takiej usłudze dedykowana jest specjalna zakładka na stronie. W naszej wypożyczalni istnieje również możliwość wynajmu samochodu do ceremonii ślubnej razem z wykwalifikowanym kierowcą.

  10. Czy auto po każdym wynajmie oddajemy z pełnym bakiem?

  Nie. W naszej wypożyczalni istnieje zasada – klient oddaje tyle paliwa, ile było w baku podczas wydawania mu auta (świadczy o tym informacja na umowie).

  11. Czy można wynająć auto i zwrócić na terenie lotniska?

  Tak, przy wcześniejszym ustaleniu oraz za drobną dodatkową opłatą istnieje taka możliwość na terenie całego kraju (opcja: podstawienie i odbiór).

  12. Czy samochód posiada pełne ubezpieczenie?

  Każdy samochód znajdujący się w naszej flocie posiada aktualne ubezpieczenie, aczkolwiek za uszkodzenia auta z winy klienta odpowiedzialny jest on sam. Zabezpieczeniem wypożyczalni jest kaucja uiszczana przed wynajmem pojazdu oraz zgoda na odpowiedzialność własną przy potencjalnej szkodzie pojazdu.

  x

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Powered by Trust.Reviews