Blog motoryzacyjny

najszybsze auta w 2022 roku

Ranking przyspieszenia samochodów – TOP w 2022 roku

O sile samochodu i kunszcie jego konstruktorów świadczy czas, w jakim rozpędza się on do 100 km/h. Istnieją modele, dla których wystarczą niecałe 3 sekundy, aby osiągnąć pełnię swoich możliwości. Oto kilka aut, które przyspieszają najszybciej na świecie.

Żądny / Żądna testów szybkich aut? Sprawdź McLaren 720S do wypożyczenia w naszej ofercie!

Continue reading

jak-znalezc-samochod-do-slubu-w-warszawie

Jak ubrać auto do ślubu? – kreatywna dekoracja samochodu Młodej Pary

Ubieranie auta do ślubu to idealny sposób dla druhen, drużbów i przyjaciół, aby z sypmatią zaskoczyć szczęśliwą Młoda Parę. Dekorowanie auta do ślubu jest tradycją weselną, ale pochłonięci przygotowaniami do wesela Państwo Młodzi mogą na to nie mieć czasu. Oczywiście, przystrojenie samochodu na tę ważną uroczystość da się zlecić profesjonalnej firmie. Ale nie oznacza to, że wygląd auta do ślubu nie może być totalną niespodzianką! 

W dzisiejszych czasach wiele osób chce zrobić dekoracje samochodu do ślubu dla przyjaciół samodzielnie. Wiadomo – pierwsza, małżeńska “przeprawa” powinna być zabawna, pełna pozytywnych emocji, a co ważniejsze – niezapomniana!  Szukasz inspiracji – jak zrobić dekoracje samochodu do ślubu?  W tym krótkim artykule przedstawię Ci odjechane koncepcje i podpowiem – jak ubrać auto do ślubu?

Continue reading

pomysły na prezent dla męża 2022

Pomysły na prezenty dla męża – mini poradnik dla błyskotliwej żony

Pomysł na prezent dla męża powinien być dobrze przemyślany. Łatwo powiedzieć…  Nawet jeśli znasz małżonka jak własną kieszeń, w pewnym momencie panikujesz. Bez końca przeglądasz Internet w poszukiwaniu ciekawych propozycji. Wpisujesz w Google – pomysł na prezent dla męża na święta, wyjątkowy prezent dla męża i…nie znajdujesz nic ciekawego. 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że jedną z zalet małżeństwa jest dzielenie się wszystkim. Jeśli utknęłaś w kreatywnej rutynie i brakuje Ci myśli przewodniej – zapraszam Cię do zapoznania się z moimi przemyśleniami. Pomogę znaleźć Ci kilka prezentów dla męża, z których będziesz bardzo zadowolona.

Oceń, czy pomysł na prezent świąteczny dla męża będzie dla Ciebie inspiracją? Z jakiego powodu podarunek dla małżonka powinien być wyjątkowy także dla Ciebie? Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu praktyczny pomysł na prezent urodzinowy dla męża?

Continue reading