Global Elite Car to wypożyczalnia samochodów, która składa się z pojazdów luksusowych, sportowych, miejskich oraz o typie crossover SUV. W naszej flocie znajdziesz także samochód włoskiej marki – Maserati. Luksusowe, eleganckie o sportowym charakterze. Poznaj pełną ofertę naszej wypożyczalni, aby móc zapoznać się ze stylistyką i osiągami samochodów.

Niepowtarzalny model Maserati – w Global Elite Car

We flocie Global Elite Car znajdziesz legendarny samochód Maserati Ghibli. Jego pierwsza wersja została zaprojektowana i odsłonięta podczas targów motoryzacyjnych w Turynie w 1966 roku. Jego powstanie zapoczątkował inny słynny model włoskiej marki – A6 1500 z 1947 roku. Zapewniało wówczas styl, luksus oraz komfort. Obecna wersja Maserati Ghibli to model o niepowtarzalnym stylu z mnóstwem luksusowej estetyki oraz dodatków – klasycznie i nowocześnie. Każdy detal jest odpowiednio dopracowany, aby mógł być użyteczny na co dzień podczas jazdy. Z pewnością wyróżnia się w swojej klasie na tle innych samochodów, co czyni go wyjątkowym modelem.

Idealnie sprawdzi się zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach za sprawą 3-litrowego silnika o generowanej mocy 275 KM. Niesamowita prędkość oraz styl zapewnia komfortową podróż przejechaną we wnętrzu Maserati Ghibli. Odczuwamy także bezpieczeństwo, które zapewniają nam nowoczesne technologiczne rozwiązania. Wybór Ghibli będzie dla Ciebie najlepszy, dlatego skorzystaj z naszej oferty, decydując się wynajem.

Co oferuje wypożyczalnia samochodów Global Elite Car?

Zapewniamy pewną, bezpieczną i komfortową jazdę – wszystko to za sprawną tego, że dbamy o samochód. Jest on odpowiednio sprawdzany i serwisowany przed każdym wynajmem, abyś nie musiał w trakcie drogi niczym się martwić. Nasza bogata oferta zawiera:

  • wynajem krótkoterminowy – do miesiąca,
  • wynajem długoterminowy – 12,24,36 miesięcy,
  • wynajem samochodu z kierowcą,
  • wynajem samochodu do ślubu,
  • wynajem samochodu na różne imprezy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe.

Oprócz tego dostarczamy oraz odbieramy samochód z wyznaczonego wcześniej miejsca, sprawnego z pełnym pakietem ubezpieczeń. Pojazd jest gotowany do jazdy i użytkowania przez Ciebie, dzięki czemu w każdej chwili możesz wyruszyć w trasę!

Jak wynająć samochód marki Maserati w Global Elite Car?

Jedyne, co musisz zrobić, aby wynająć samochód z naszej wypożyczalni, jest wypełnienie odpowiedniego formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie głównej. Wybierz datę, godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu pojazdu, dokonujesz wyboru auta, uzupełniasz formularz swoimi danymi – i gotowe. Na samym koniec potwierdzasz dokonaną transakcję płatnością wykonaną we wskazany sposób. Telefonicznie oraz drogą mailową możesz skorzystać z naszych usług, kontaktując się z nami.

x
Powered by Trust.Reviews