Wynajem samochodu — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czy w wypożyczalni Globalelitecar istnieją limity kilometrów podczas wynajmu?

Tak, każdy pojazd ma swój określony limit kilometrów ustalany zawsze w momencie podpisania umowy. Limit dobowy jest określany indywidualnie, w zależności od modelu samochodu.

2. Czy istnieje możliwość przedwczesnej rezygnacji z wynajmu?

Auta rezerwujemy nie dłużej jak tydzień przed wynajmem, każdy klient ma możliwość rezygnacji z usługi, jeśli oczywiście ma to miejsce co najmniej 2 doby przed planowaną wizytą.

3. Czy istnieje możliwość wynajmu samochodu bez kaucji?

Nie. Wynajem bez kaucji jest możliwy tylko wówczas ustalonych dni promocyjnych, narzuconych przez administrację wypożyczalni.

4. Czy klient wynajmując samochód może wyjechać za granicę?

Nie ma możliwości wyjazdu autami naszej floty poza granicę kraju.

5. Czy wynajmując samochód mogą nim poruszać się moi przyjaciele?

Podczas wynajmu samochodem mogą przemieszczać się nim tylko i wyłącznie osoby, które zawarte są w umowie, i to właśnie ta osoba z dokumentu (bądź osoby) są odpowiedzialne za całokształt auta i wynajmu.

6. Czy w razie szkody zaistniałej nie z mojej winy, będę ponosił za to jakąkolwiek odpowiedzialność?

Nie. Jeśli szkoda stała się z OC sprawcy, klient nie ponosi żadnej odpowiedzialności – dostaje auto zastępcze i może poruszać się dalej.

Global Elite Car to wypożyczalnia samochodów sportowych, luksusowych, miejskich, typu SUV oraz cabrio. Nasza flota składa się z pojazdów dających w pełni poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz wygodę podczas jazdy. Funkcjonalne dodatki sprawią, że każda podróż stanie się niezapomniana, a zaproponowane marki i modele samochodów spełnią wszelkie Twoje oczekiwania.

Chcesz wynająć samochód cabrio? Tylko w Global Elite Car!

Małe, duże, szybkie oraz luksusowe – samochody o typie kabrioletu mogą przybierać różne postacie, ale niemal w większości przypadków tworzone są na bazie istniejącego już modelu. Bez względu jednak na ich specyfikę, to samochody, które w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością. Przyciągają wzrok, wyróżniają się na ulicy i dają poczucie komfortu oraz zapewniają niesamowite emocje podczas podróży. W naszej flocie pojazdów Global Elite Car znajdziesz wyjątkowe egzemplarze kabrioletów, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo oraz luksusowo. Mogą się pochwalić przede wszystkim wysokimi osiągami oraz potężnymi jednostkami napędowymi. Oprócz wyróżniających się aspektów pod maską, dodatki oraz wszelkie pakiety pozwalają na bezpieczną, a zarazem sportową i dynamiczną jazdę. Mają one za zadanie ułatwić również codzienne poruszanie się po drodze. Dlatego kabriolet niezależnie od jego klasy, zawsze kojarzy się z autem luksusowym i wyjątkowym wśród innych modelów samochodów.

Kabriolet wynajem Warszawa

Przede wszystkim, wynajmując samochód w wypożyczalni Global Elite Car masz gwarancję w pełni sprawnego technicznie pojazdu. Nie musisz zatem się niczym martwić – dopilnujemy, aby podczas wynajmu każda podróż autem była bezpieczna i niezapomniana. Ponadto posiadasz pełen pakiet ubezpieczeń oraz wszelką naszą pomoc.

Wypożyczalnia samochodów Cabrio – Global Elite Car

Nasza wypożyczalnia samochodów cabrio zapewnia pojazdy dopasowane do Twoich potrzeb w każdej sytuacji. U nas możesz wynająć auto na różne specjalne okazje np. urodziny, ślub, wesele, rocznice, spotkania biznesowe czy bankiety. Proponujemy także rezerwację pojazdu z kierowcą, podstawimy samochód na lotnisko w Modlinie lub na lotnisko Chopina w Warszawie. Miejsce odbioru oraz zwrotu auta może odbywać się w dowolnym punkcie po wcześniejszym ustaleniu. Wszystko to, aby zapewnić Ci komfort i wygodę już na początku rezerwacji. Możesz skorzystać z cabrio wynajem Warszawa, gdzie oferujemy swoje usługi na terenie stolicy, proponując Ci dopasowany wynajem na miejscu. Co ważne – u nas wynająć auto mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz przedsiębiorcy. Oferujemy wynajem długoterminowy na 12,24 lub 36 miesięcy oraz krótkoterminowy do 30 dni.

Prosty i szybki wynajem samochodów cabrio

Wynajem samochodu sportowego w Global Elite Car jest niezwykle proste. Aby dokonać rezerwacji, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie głównej lub wybierając zakładkę „rezerwacja”. Wynajem odbywa się również na podstronie danego modelu samochodu. Musimy wybrać jedynie pole „zarezerwuj”. W odpowiednie pola wypełnia się niezbędne informacje jak datę, godzinę, miejsce odbioru i zwrotu, odpowiednią markę oraz model auta, a także usługi dodatkowe. Następnie uzupełniamy formularz naszymi danymi kontaktowymi i dokonujemy podsumowania transakcji. Zarezerwować samochód cabrio można telefonicznie – 530 774 774 lub na adres e-mail biuro@globalelitecar.pl.

Najlepsza wypożyczalnia kabrioletów? Jesteś w odpowiednim miejscu

Z pewnością nie zawiedziesz się wyborem samochodu z naszej wypożyczalni. Skorzystaj z cabrio wynajem, aby móc cieszyć niezapomnianą jazdą i niesamowitymi wrażenia, a to wszystko za kierownicą auta z Global Elite Car!

x
Powered by Trust.Reviews