Krótkoterminowy wynajem samochodów Warszawa

Wynajem krótkoterminowy w Global Elite Car to propozycja zarówno dla osób prywatnych oraz firm, instytucji, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują komfortowego oraz sprawnego pojazdu na krótki czas. Dlatego, aby zadowolić każdego klienta, uprościliśmy do minimum wszelkie formalności, wówczas cała transakcja przebiega szybko i pomyślnie. Oferujemy usługę wynajmu na okres od 1 do 30 dni. Jednodniowy wynajem możliwy jest od poniedziałku do piątku do godz. 17:00. Krótkoterminowe wypożyczenie samochodu to również idealna możliwość w przypadku uszkodzenia lub nagłej awarii pojazdu klienta, wówczas auto z naszej floty może być użytkowane jako zastępcze (z możliwością przedłużania terminu).

Zalety wynajmu krótkoterminowego

Krótkoterminowe użytkowanie samochodu niesie za sobą wiele korzyści dla klienta. Osoby prywatne oraz firmy mają możliwość skorzystania z natychmiastowego środka transportu. Nasze pojazdy idealnie sprawdzą się jako auta zastępcze oraz samochody do użytku na co dzień podczas każdej podróży. Wszystkie pojazdy są profesjonalnie dezynfekowane. Umożliwiamy wybór wielu luksusowych oraz sportowych marek i modeli. Klient ma również pewność, że korzysta z samochodu o pełnym ubezpieczeniu z pakietem serwisowym. Zapewniamy tym samym gwarancję sprawności pod kątem technicznym oraz wiele dodatkowych udogodnień. Samochody są w pełni zadbane i nadają się do jazdy podczas krótszych, jak i dłuższych podróży. Każdy klient ma możliwość także przedłużyć wynajem samochodu.

Samochody w Global Elite Car

Wypożyczalnia samochodów sportowych Global Elite Car wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta oraz posiadaniem dużej floty wielu marek i modeli pojazdów w zależności od potrzeb. Znajdziesz zarówno luksusowe oraz sportowe auta, jak i klasę samochodów premium. Do dyspozycji klientów mamy również pojazdy osobowe SUV, które idealne sprawdzą się podczas miejskich i długodystansowych tras. Nasza wypożyczalnia posiada pojazdy każdego segmentu:

  • Samochody Premium: bogate wyposażenie oraz wiele technicznych rozwiązań, które zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo w trakcie jazdy, ich wygląd oraz udogodnienia przyciągają uwagę każdego konesera;
  • Samochody premium: niezawodność oraz doskonała precyzja pod każdym względem – technicznym, jak i estetycznym, to także znane marki i modele pojazdów, obok których nie da się przejść obojętnie;
  • Samochody sportowe: pojazdy zapewniające niesamowite wrażenia z jazdy nie tylko dla każdego miłośnika szybkiej motoryzacji, ale również dla tych, ceniących sobie prawdziwe sportowe emocje za kierownicą;
  • Samochody osobowe SUV: propozycja dla każdego klienta, który docenia wygodę i komfort podczas miejskiej oraz terenowej jazdy.

Rezerwacja samochodu – szybka i sprawna transakcja

Jeśli chcesz zarezerwować samochód w naszej wypożyczalni, wystarczy jedynie się skontaktować się z nami. W jaki sposób? Poprzez formularz kontaktowy na stronie głównej, telefonicznie lub drogą mailową. Możesz również bezpośrednio dokonać transakcji na podstronie każdego pojazdu. Zapewniamy szybką transakcję, gdzie nie musisz martwić się wieloma formalnościami. Wybierasz datę, godzinę, miejsce odbioru i zwrotu oraz wszelkie usługi dodatkowe. Potwierdzasz transakcję, a następnie dokonujesz płatności – i to gotowe! Później już tylko cieszysz się z komfortowej i niezapomnianej jazdy, przy dawce nutki adrenaliny.

Rezerwacji aut osobowych dokonasz tutaj: rezerwacja

x

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by Trust.Reviews