VOUCHER NA WYNAJEM DOWOLNEGO AUTA

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Zbliżają się imieniny, urodziny, bądź inna impreza okolicznościowa, na którą jesteś zaproszony, a nadal pozostajesz z pustymi rękoma?

Trafiłeś idealnie! Globalelitecar wyciąga pomocną dłoń i proponuje dla wszystkich chętnych VOUCHER – na dowolne auto – do wykorzystania w naszej wypożyczalni!

Wraz z nadejsciem wiosny nasza załoga wprowadziła możliwość wykupienia vouchera na dowolny okres i dowolne auto z naszej floty! Wynajem jednego z nich na pewno będzie ogromnym zaskoczeniem i fantastyczną niespodzianką! Nie ważne, czy potencjalny odbiorca bonu jest pasjonatem motoryzacji, koneserem aut czy po prostu miłośnikiem szybkiej jazdy – każdy model pojazdu dostępny u Nas jest wyjątkowy i gwarantujemy, że zaskoczenie będzie nie do opisania! Każdy z dostępnych bonów tworzony jest na określoną kwotę, którą klient może indywidualnie dobrać wedle z własnymi potrzebami i możliwościami.
Czekaja na Państwa zarówno auta sportowe, jak i eksluzywne – dobierzemy konkretny model ściśle do potrzeb i upodobań solenizanta, czy tez jubilata. Przeogromna dawka emocji gwarantowana!

Jeśli chodzi o kwotę danego vouchera, z naszej strony nie narzucamy żadnych ograniczeń, jedyne co należy zrobić to zapoznać się z poniższymi, niezbędnymi wskazówkami związanymi z zakupem bonu:

  1. Wykazanie chęci sprawienia z naszą pomocą niezmiernej przyjemności komuś bliskiemu, fundując mu niespodziankę „ubraną” w jedno z naszych aut.
  2. Wypełnienie wygenerowanego przez Nas formularza, gdzie wskazujemy kwotę bonu, ale także niezbędne dane kontaktowe.
  3. Oczekiwanie na maila zwrotnego, w którym otrzymujemy potwierdzenie realizacji, ale także unikalny kod niezbędny do weryfikacji zamówienia. Całość wysyłamy dodatkowo na e-mail w formie PDF.

Wykaż się oryginalnością i pomysłowością! Tradycyjne oklepane pomysły na prezent odstaw na bok i pozwól na to, aby na twarzy odbiorcy pojawił się uśmiech, od ucha do ucha! Zapraszamy!

Sprawdź również:

x

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by Trust.Reviews