Zdjęcie oferty

Wynajem samochodu do ślubu

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu, a więc należy się do niej odpowiednio przygotować. Kluczowe jest, aby ten dzień był perfekcyjny pod każdym względem, dlatego nasza wypożyczalnia aut proponuje wynajem ekskluzywnych i sportowych samochodów do ślubu. Jesteśmy w stanie zapewnić każde auto z naszej floty oraz kierowcę, który zostanie specjalnie przygotowany na tę niepowtarzalną uroczystość. Jeśli Państwa życzeniem będzie wynajem samochodu na wyłączność, oczywiście nie ma takiego problemu. Nasza wypożyczalnia aut do ślubu i na wesele, to doskonała propozycja dla młodej pary!

Wypożyczenie samochodu na ślub – jak to wygląda?

W naszej wypożyczani każdy Klient odnajdzie auto, które idealnie sprawdzi się w roli samochodu ślubnego. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z każdym z naszych samochodów. Zapewniamy, że wszystkie z nich łączą podstawowe cechy, którymi są: luksus, komfort i elegancja połączona ze sportowym charakterem. Jeśli szukacie Państwo ekskluzywnego lub sportowego samochodu na ślub, to nasza wypożyczalnia jest idealnym miejscem. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Z Global Elite Car zyskujesz:

  • respekt wśród gości,
  • wygodę i komfort,
  • bezpieczeństwo,
  • szyk i elegancję połączone z nutką sportu i agresji w danym modelu samochodu.

Wynajem samochodu na wesele

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą dokładną ofertą. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, dopniemy wszystko na ostatni guzik i dodamy otuchy w tym wyjątkowym dla Was dniu. Zapraszamy!

Cena pakietu ślubnego zawiera:
offer-icon
Elegancko ubranego kierowcę
offer-icon
Dojazd do Pana Młodego i Panny Młodej
offer-icon
Dojazd do fotografa
offer-icon
Dojazd do kościoła i sali weselnej