Transport VIP

Całkowita nowość w naszej wypożyczalni! Global Elite Car stawia wyzwanie i proponuje VIP transport pojazdami z naszej floty wraz z wykwalifikowanym kierowcą!

Co to oznacza?

Przed Tobą ważna impreza okolicznościowa, event, bankiet, spotkanie czy tez innego rodzaju okazja? Chciałbyś zrobić wrażenie i pojawić się w danym miejscu z klasą? Trafiłeś idealnie!

Co proponujemy?

Nasza firma umożliwia wypożyczenie auta wraz z dostosowanym do tej okazji kierowcą! Klasa, szyk i elegancja na porządku dziennym. To ogromne zaskoczenie pojawić się na imprezie za ciemną szybą luksusowego, bądź sportowego auta w asyście elegancko ubranego kierowcy. Do wyboru wszystkie auta z naszej floty! Ceny wynajmu aut są dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta, tak samo, jak i okres usługi.

Warto wspomnieć, że dla marki Global Elite Car i naszego zespołu, transport ze smakiem i pełnym profesjonalizmem, to nie tylko obowiązek i praca, ale także pasja. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i różnorodność ich realizacji. Dowieziemy Cię – po wcześniejszych ustaleniach – w każde miejsce.

Śmiało, zadzwoń już dziś! Dla pierwszych klientów nowej usługi przewidziane rabaty. Zapraszamy!

x

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by Trust.Reviews