Wynajem długoterminowy aut osobowych w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów sportowych Global Elite Car oferuje swoim klientom długoterminowy wynajem samochodów. Poprzez określone warunki umowy przekazujemy auto do użytkowania na okres 12,24 lub 36 miesięcy. Wynajem długoterminowy to rozwiązanie w szczególności dla przedsiębiorców, którzy poszukują idealnych samochodów do swojej firmy. Z naszej oferty mogą również korzystać osoby prywatne, jak i zagraniczni klienci.

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Wynajem długoterminowy cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród Klientów biznesowych. Oferuje on wynajęcie samochodu na określoną ilość czasu na danych warunkach, które są dużo bardziej opłacalne niż wynajem krótkoterminowy pojazdów na ten sam okres czasu. Dzięki temu otrzymujemy pojazd, z którego możemy korzystać przez kilka do kilkunastu miesięcy i nie martwić się w tym czasie żadnymi dodatkowymi kosztami.

Wynajem długoterminowy może trwać od 24 do 36 miesięcy. Polega na comiesięcznym opłacaniu wynajmu pojazdu zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wynajem długoterminowy jest coraz częściej określany, jako alternatywa dla leasingu i cieszy się coraz większą popularnością.

Wynajem długoterminowy oferuje różne możliwości modyfikowania umowy w taki sposób, aby auto, które wynajmujemy posiadało wszystkie udogodnienia, na których nam zależy. Jest to niezwykle istotne dla naszego komfortu.

Korzyści z wynajmu długoterminowego w Global Elite Car

Pierwszym istotnym aspektem jest fakt, iż przede wszystkim nie musisz martwić się koniecznością wpłaty początkowej. Wypożyczalnia samochodów pokrywa wszystkie, niezbędne koszty zakupu pojazdów, ale także jest odpowiedzialna za opłaty ubezpieczeń auta. Wynajmując od nas samochód, masz pewność, że korzystasz z zadbanego i komfortowego transportu podczas krótkodystansowych, jak i długodystansowych podróży. W dodatku otrzymujesz pełną obsługę pożyczanego auta – serwis, czy likwidację szkód komunikacyjnych. Przed każdym wypożyczeniem, pojazd jest dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym, abyś mógł cieszyć się niezapomnianą oraz bezpieczną jazdą. Naszym priorytetem jest sprawić, iż dotrzesz na czas z punktu do punktu, będąc przy tym w trakcie podróży całkowicie spokojnym, jeśli chodzi o wszelkie kwestie związane z pojazdem. Samochód z wypożyczalni Global Elite Car może służyć również, jako samochód zastępczy, gdy Twój obecny pojazd jest w naprawie lub uległ uszkodzeniu w wyniku drogowych zdarzeń. Ponadto oferujemy również:

  • Atrakcyjne ceny w stosunku do wynajmu krótkoterminowego oraz stałą stawkę czynszu za wypożyczenie,
  • Nienaruszalność zdolności kredytowej – oszczędzasz z nami nie tylko pieniądze, ale również czas,
  • Możliwość odbioru oraz zwrotu pojazdu w ustalonym wcześniej miejscu na terenie Warszawy lub kraju np. lotnisko Chopina,
  • Zakończenie umowy w dogodnym momencie dla klienta na korzystnych warunkach.

Przeżyjesz niezapomniane chwile podczas jazdy, a to wszystko za sprawą samochodów, które proponujemy w wynajmie długoterminowym:  Volkswagen | Ford Mustang | Mercedes | Audi | BMW | Lexus | Land Rover

Dla kogo wynajem długoterminowy będzie korzystny?

Wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na posiadaniu pojazdu przez dany okres czasu, a niekoniecznie chcąc lub mogą samochód zakupić. Jest to również świetna okazja dla firm, które nie chcą zakupić samochodu. W skali roku nasze portfele dużo mniej odczuwają comiesięczną ratę niż jednorazowy wydatek na zakup pojazdu.

Jak działamy?

Wynajem długoterminowy samochodów w Global Elite Car jest niezwykle prosty. Wszystko odbywa się za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie głównej. Wystarczy ustalić datę oraz godzinę odbioru i zwrotu, wybrać dla siebie idealny pojazd oraz dokonać wyboru dodatkowych usług. W ich skład wchodzi m.in. dostarczenie i zwrot auta z dowolnie wybranego miejsca przez klienta. Na sam koniec należy jedynie podsumować transakcję oraz wykonać płatność. Rezerwacji można dokonać również poprzez całodobową infolinię – 530 774 774 lub za pomocą adresu biuro@globalelitecar.pl. Dokładny cennik każdego modelu samochodu znajdziesz na podstronie danego pojazdu, gdzie także możesz dokonać rezerwacji. Korzystne i konkurencyjne ceny, a także atrakcyjne warunki wynajmu to tylko kilka cech, które charakteryzują wypożyczalnię Global Elite Car. Z nami każda jazda samochodem będzie niezapomniana i pełna pozytywnych przeżyć.

x

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by Trust.Reviews