Cennik

(ceny brutto (vat 23%))
Pojazd
1-4 dni
5-14 dni
15+ dni
Miesiąc
Kaucja zwrotna
power-icon {{ item.opis_moc }}
power-icon {{ item.opis_silnik }}
power-icon {{ item.opis_skrzynia_biegow }}
power-icon {{ item.opis_przyspieszenie }}
promotion-icon-red Jeśli wynajmiesz pojazd dziś do godziny 23:59 i zdasz za {{ carPromotion(item .cena_wartosci_promocji_przedzial_czasowy_objety_promocja, item['cena_wartosci_promocji_wysokosc_rabatu_w_%'], item)[0] }} dni koszt najmu to {{ carPromotion(item .cena_wartosci_promocji_przedzial_czasowy_objety_promocja, item['cena_wartosci_promocji_wysokosc_rabatu_w_%'], item)[1] }} zł!
1-4 dni  
{{ item['cena_1-4_dni'] }} zł/dzień
5-14 dni  
{{ item['cena_5-14_dni'] }}zł/dzień
15+ dni  
{{ item['cena_15+_dni'] }} zł/dzień
Miesiąc  
{{ item['cena_miesiac'] }}
Kaucja zwrotna  
{{ item['cena_kaucja'] }}

Jeżeli zastanawiasz się ile będzie Cię kosztowało wypożyczenie samochodu w Warszawie, lub jak warunki musisz spełnić, aby wynająć pojazd, zapoznaj się z poniższymi odpowiedziami na najpopularniejsze pytania naszych Klientów, a z pewnością pomoże to rozwiać Twoje wątpliwości.

Wynajem samochodu — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Kto może wypożyczyć samochód w wypożyczalni samochodów?

Jeżeli wypożyczalnia samochodów oferuje szeroki przekrój dostępnych modeli, od tych tańszych po auta klasy premium, może wymagać różnych warunków, w zależności od tego, jakie auto chcemy wypożyczyć. W przypadku tańszych modeli zazwyczaj wystarczy okazanie prawa jazdy odpowiedniej kategorii, jednak w przypadku droższych pojazdów możemy spotkać się z wymogiem ukończenia 21 lat, lub posiadania prawa jazdy od dłuższego czasu. Warto pamiętać również o tym, że wypożyczalnie wymagają kaucji zwrotnej, której wartość określa się na podstawie modelu samochodu.

Ile kosztuje wynajem auta w Warszawie?

Wszystko zależy od tego, jaki model samochodu nas interesuje, jeżeli chcemy wypożyczyć pojazd przeciętnej klasy, średnio przyjdzie nam zapłacić około 85 zł za każdą dobę wynajęcia samochodu. Oczywiście, jeżeli chcemy wynająć samochód premium, musimy liczyć się z tym, że cennik wynajmu aut będzie się znacząco różnił.

Jakie samochody wypożycza się w Warszawie najczęściej?

Najczęściej w Warszawie wypożycza się samochody klasy ekonomicznej takie jak np. Volkswagen Polo, jednak coraz większą popularnością cieszą się także samochody klasy premium. Zapewniają one niepowtarzalny komfort jazdy, a także pełnią funkcję reprezentacyjną.

Ile kosztuje benzyna w Warszawie?

Chcąc wypożyczyć samochód w Warszawie, musimy brać pod uwagę również ceny paliwa w Warszawie. W stolicy zapłacimy za litr benzyny E 95 ok. 5,93 zł, za litr benzyny E 98 ok. 6,12 zł, zaś jeżeli zdecydujemy się na wynajęcie samochodu na gaz, musimy liczyć się z kosztem ok. 3.18 zł.

Gdzie można parkować w Warszawie?

Jest to istotna kwestia, zwłaszcza kiedy planujemy dużo zwiedzać w mieście. Na terenie całej Warszawy dostępne są parkingi typu Park & Ride (P+R), które oferują parking za około 3 PLN za godzinę. Jeżeli chcesz skorzystać z niestrzeżonego parkingu na ulicach Warszawy, musisz liczyć się z tym, że od 8:00-18:00 strefa parkowania jest płatna.

Z jaką prędkością możemy jeździć w Warszawie?

Oczywiście wynajmując samochód w Warszawie, z pewnością zastanawiasz się, z jaką prędkością możesz poruszać się po ulicach Warszawy. Maksymalna dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym to 50 km/h.

Czy zawsze musimy wpłacać kaucję wypożyczając samochód?

Nie, to zależy od danej wypożyczalni oraz oczywiście od tego, jaki samochód wypożyczamy. Jeżeli chcemy wynająć auty klasy premium, musimy liczyć się z tym, że kaucja może wynosić nawet dziesięć razy więcej niż dobowa cena wynajmu.

Tankowanie wynajmowanego auta – jak wygląda?

Najczęściej wypożyczając samochód otrzymujemy pojazd z pełnym bakiem. Warunkiem oddania samochodu oraz odzyskania kaucji jest zwrócenie go z takim samym poziomem paliwa, z jakim go odebraliśmy.

Jakie dokumenty musimy mieć przy sobie, aby wynająć samochód?

Zazwyczaj, jeżeli chcemy wynająć samochód, wystarczy nam jedynie prawo jazdy świadczące o tym, jakiej kategorii pojazdy jesteśmy uprawnieni kierować, a także dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.